Pozor na změny trasy hlavního běhu

Trasa Běhu za sedmizubým hřebenem má letos tři menší změny.

POZOR na změny v trase hlavního běhu!

Již jsme vás informovali, že z důvodu rekonstrukce ulice Podhradí poběží účastníci hlavního Běhu za sedmizubým hřebenem v areálu Červené zahrady přes fotbalový areál, odkud vyběhnou na standardní trasu do Pilského údolí (viz obrázky).
Kůrovcová těžba v lesích od Pilského údolí k Černému mostu způsobila další změnu. Letos bohužel nepoběžíte v Pilském údolí podél potůčku s mlýnky a rybníku s hastrmanem, ale náhradní trasou po silnici po druhém břehu říčky Bělé. U občerstvovací stanice se vrátíte zpět do původního lesního úseku až k Černému mostu (viz detail tratě).
Věříme, že tyto změny pochopíte, protože jsme na ně přistoupili v rámci ochrany vašeho zdraví a zachování vašeho bezpečí.
Trasa Běhu za sedmizubým hřebenem 2021
Změna trasy přes fotbalový areál
Změna trasy v Pilském údolí
Změna trasy v Pilském údolí

POZOR na další změnu trasy hlavního běhu!

Pokud jste doufali, že při průběhu Westernového městečka zahlédnete Vinnetoua, tak vás zklameme.
Protože Westernové městečko zahajuje 3. července hlavní sezónu a v neděli v čase hlavního běhu bude na Main street program, odkloníme vás letos již před Westernovým městečkem a poběžíte podél pastvin s koňmi. Pak se zase vrátíte na původní trať lesem za Westernovým městečkem.
Ale na představení Vinnetou si určitě zajděte, stojí to za to. Vstupenky si můžete objednat zde - http://vinnetou-boskovice.cz/
Změna trasy
Změna trasy
Změna trasy