Slovo starostky města

Boskovice běží s námi

V roce 2015 jsem měla poprvé čest být jako starostka Boskovic patronkou Boskovických běhů. Velice si toho vážím, stejně jako komplexní činnosti zapsaného spolku „Sportuj s námi“.

Hana Nedomová předává ceny

Jsem seznámena s jeho aktivitami při práci s dětmi, kdy projekt „Děti sportují s námi“ doplnil v loňském roce projekt „Dětský duatlon“, určený pro žáky prvního stupně základní školy. V roce 2017 si poprvé třeťáci vyzkoušeli klasický triatlon. V roce 2018 jsem se rozhodla podpořit projekt Dětské gymnastiky v Mateřské škole Boskovice.
Můj kolega Petr Malach převzal patronát nad Generálkou na Boskovické běhy, která si již získala své příznivce a vyzkoušet trať hlavního běhu přichází čím dál více běžců..
Jsem ráda, že Boskovické běhy si vzali za své i Boskováci a prvního května se tak na Masarykově náměstí sjednotí všichni místní, aby přivítali v Boskovicích běžce z celé České republiky. A nejen běžce, i letos si pro unikátní vizitku do sbírky přijedou také turisté, protože i „Turisté jdou s námi“.
Přijďte proto 1. května na boskovické náměstí i vy a aktivně se zapojte do Boskovických běhů. Běžecké a turistické tratě jsou připraveny pro všechny. Kromě běhů se v rámci celodenního programu na hlavním pódiu představí i soubory z regionu.
Boskovické běhy budou ale hlavně opět místem pro setkávání. Setkávání se mezi sebou, popovídání si, na co v běžném shonu někdy nemáme čas. A přitom ještě můžeme udělat něco pro své zdraví.
Věřím, že letos opět všichni uvidíme rozběhané Boskovice.

Hana Nedomová odměňuje dětské vítěze

Bc. Hana Nedomová
starostka města Boskovice