Novinka - poradna "Jak se připravit na Boskovické běhy"

Fyzioterapeutka Veronika Pechová vám bude radit, jak se správně připravit na Boskovické běhy.

Pro všechny fanoušky Boskovických běhů jsme na FB profilu /Boskovickebehy připravili novinku - poradnu "Jak se připravit na Boskovické běhy".

Radit vám bude fyzioterapeutka Veronika Pechová, autorka stránek FyzioFitness a Přirozeně zdravě, kde předává své znalosti, rady a doporučení pro zdravý život. Její snahou je zvýšit informovanost nejen pacientů, ale široké veřejnosti o možnostech zdraví, prevence a léčby. Ve své praxi fyzioterapeuta se soustředí na ambulantní léčbu pacientů s pohybovými problémy a vrací je zpět do běžného života, pracovního i sportovního. Při sportu je třeba respektovat možnosti každého jedince a trénink mu přizpůsobit, aby nedošlo k úrazu nebo bolestem. Není to však důvod se pohybu vyhýbat. Naopak, pohyb je klíčovým prvkem zdravého života a při jeho nedostatku přichází více obtíží než ze sportovních úrazů.
Běhu se sama věnuje asi 8 let ve volném čase a během těchto let se z běhání stal více než koníček. Veronika začala sledovat vrcholové ultraběžce, zajímat se o jejich tréninkový, výživový i regenerační plán a spolu s výzkumnými studiemi toto aplikuje do praxe i u svých pacientů a klientů. Právě u běžců, kteří zdolávají dlouhé tratě bez zranění a u sportu jsou dlouhodobě, vidí, co lidské tělo může zvládnout, ale také jaká péče je pro jeho zdraví potřeba.
Veronika bude v příštích měsících sdílet články, videa, tipy a také motivaci pro běh a to především o běhání, které je v souladu s Vaším zdravím. Díky jejímu pohledu fyzioterapeuta se na běh podíváme nejen z výkonnostního pohledu, ale právě i z pohledu zdraví, abyste mohli běhat dlouhodobě, radostně a bez zranění či bolestí.

Jaká témata vás čekají? Například: Pohyb po novém roce, Tipy pro začátečníky, Jak rozložit síly, Věk na 12 km trať, Co nedělat před během a mnoho dalších zajímavých článků a vidí.

Sledujte náš FB profil Boskovické běhy a doporučte nás svým známým.
Začínáme hned po Novém roce

FyzioFitness - Veronika Pechová na FB

FyzioFitness - Veronika Pechová na webu

Přirozeně zdravě - Veronika Pechová na webu

Veronika Pechová