Spustili jsme pro vás registraci

Spustili jsme registraci na Boskovické běhy 2021

Spustili jsme pro vás registraci na Boskovické běhy 2021

Jak jsme slíbili, přesunuli jsme loňský ročník na letošní rok a věříme, že se s vámi v tradičním termínu 1. května na Masarykově náměstí potkáme. Za jakých podmínek, to samozřejmě ještě dnes neumíme říct. Ale o podmínkách účasti vás budeme průběžně informovat na Facebooku, webu a formou Newsletterů.
V této chvíli není jasné, zda, popř. jaká, omezení budou platit 1. května, ale nyní plánujeme Boskovické běhy ve standardním rozsahu a případným omezením se budeme muset přizpůsobit.
Průběžně vás budeme o všem informovat nejen na Facebooku i na webu.

Aktuálně je již spuštěna registrace na letošní Boskovické běhy.

Pokud jste se registrovali na loňský ročník, byli jste automaticky převedeni do letošních běhů. Celkem jsme tak převedli 497 běžců, 37 z nich ale nemá z loňského roku zaplacenou registraci. Tito běžci budou ze systému smazáni. Zkontrolujte si prosím, zda máte registraci z loňského roku uhrazenou.

Děti budou automaticky zařazení do správné kategorie podle propozic pro BB 2021.

Pokud jste přihlásili tým a chcete změnit jeho složení pro BB 2021, není problém, stačí poslat novou soupisku závodníků a my přiřadíme k uvedeným běžcům týmový běh.

Jako vždy je nejlevnější registrace do konce ledna!

Například do hlavního běhu je to 250 korun, v den závodu bude 400 korun, do Zámeckého běhu je to do konce ledna 180 korun, v den závodu 280 korun.

Věříme, že se s vámi už letos na Boskovických bězích uvidíme.

Tým Sportuj s námi.