Turisté jdou s námi 2015

Nechce se vám běžet? Tak běžte! - Protože Turisté jdou s námi.

Cílem projektu Turisté jdou s námi je seznámit s tratěmi Boskovických běhů ty, kteří neradi běhají, ale rádi se projdou. Na výběr jsou tratě pro všechny věkové kategorie od 2 do 12 kilometrů. Některé tratě jde zvládnout i s kočárky.
Nabízíme také turistům získání unikátní Absolventské vizitky, kterou lze získat jen 1. května na Boskovických bězích. Navíc lze během Boskovických běhů získat až 4 další standardní turistické vizitky z Boskovic: zámek, hrad, radniční věž a Westernové městečko.
Na projekt se nemusíte registrovat - stačí, když v pátek 1. května přijedete do Boskovic a v Městském informačním středisku na Masarykově náměstí (budova radnice) se od 8.00 do 11.00 hodin zaregistrujete a do 13.00 hodin předložíte kartu s alespoň dvěmi razítky nebo kontrolnímí kódy.
Podrobnosti k projektu najdete v PROPOZICÍCH PROJEKTU TURISTÉ JDOU S NÁMI.

Mapky tratí, ze kterých můžete vybírat:

ZÁMECKÝ POCHOD SE ZPMVČR - 2 km

OBORSKÝ OKRUH - 4 km

HRADNÍ OKRUH - 6 km

DOUBRAVSKÝ OKRUH - 7 km

BĚH ZA SEDMIZUBÝM HŘEBENEM - 12 km


ABSOLVENTSKÁ VIZITKA 2015

Jsme velice rádi, že Jířa - Jiří Štraub souhlasil s uvedením své osoby na letošní vizitce a my vám můžeme představit, jak bude vypadat:

Absolventská vizitka 2015

Jak vypadala první unikátní Absolventská vizitka Boskovické běhy 2014? Podívejte se a pokud vás mrzí, že ji nemáte, přijeďte do Boskovic 1. května 2015 na 6. Boskovické běhy. Omezený počet vizitek, které zbyly z roku 2014, zde bude v prodeji.

Absolventská vizitka BB 2014